• تهران خیابان سهروردی شمالی، کوچه فیروزه، پلاک ۲۱ طبقه دوم واحد ۴

ترمومتر Thermometer

ترمومتر،گیج دما یا همان نمایشگر محلی دما ابزاری کاربردی در صنعت جهت نمایش و کنترل دمای سیالات در پروسه های صنعتی میباشند.

ترمومتر Thermometer

اندازه گیری دما یکی از مولفه های مهم در فرایندهای صنعتی میباشد.

یکی از ابزارهای اندازه گیری دما در صنعت ترمومترها میباشند که بر حسب دمای سیال ،نوع سیال،محل نصب و کاربرد آن در صنعت انتخاب میشوند.

ترمومترها بصورت بیمتال ،گازی و شیشه ای ساخته میشوند

ترمومتر Thermometer

دماسنج های صفحه ای بر اساس اصل دو فلزی، انبساط یا فعال سازی گاز کار می کنند. این محدوده مقیاس -200 + 700 درجه سانتیگراد (-328 … 1292 درجه فارنهایت) را در دقت کلاسهای مختلف، زمان پاسخگویی و انعطاف پذیری در برابر تأثیرات محیطی امکان پذیر می کند. طرح های مختلف اتصال، قطر ساقه و طول ساقه فردی، طراحی نقطه اندازه گیری انعطاف پذیر را امکان پذیر می کند.  تمام دماسنج ها در صورت لزوم برای کار در ترموول مناسب هستند.

دماسنج های صفحه ای کجا استفاده می شود؟

طیف گسترده محصولات دماسنج های صفحه ای گسترده ترین کاربردها را پوشش می دهد. هم دماسنج های دو فلزی و هم دماسنج های گازی به طور قابل اعتمادی دما را در زمینه های فناوری گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع، ماشین سازی و ساخت کارخانه، در ساخت کشتی و ساخت تجهیزات، برای مواد غذایی و نوشیدنی، نفت و گاز، مواد شیمیایی و پتروشیمی اندازه گیری می کنند. صنعت، تولید برق و صنعت آب/فاضلاب و همچنین در صنایع غذایی و کاربردهای بهداشتی.

ترمومتر Thermometer